Gjeni Varkat 

Anije në Vlorë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €13,500

  2019' Yamaha

  11 Qershor 2020, Vlorë

  Gomone me gjatesi 7m me motor Yamaha 150 te vitit 2010 me 140 ore pune te gjitha sherbimet e kryera.Tubolaret jan vendosur te rinj ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,000

  2008' Johnson BRP

  14 Maj 2020, Vlorë

  Shitet skafi me gjatesi 5.2m Me motor 40 hp Johnson 

  Shto te të preferuarat

 • €26,000

  2013' Sessa Marine

  23 Prill 2020, Vlorë

  Shes skaf sessa marine key largo 20 6.5 metra 2013 me motor yamaha 115 fourstroke 2013 130 ore pune eshte bler me zero km dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • €8,200

  2010' Yamaha

  I skaduar27 Shkurt 2020, Vlorë

  SHITET SKAF "ITAL MAR 5.40", ME MOTOR SELVA YAMAHA 80HP , PRODHIM 2010 ITAL MAR 17, PRODHIM ITALIAN I VITIT 2010, OMOLOGUAR PER 7 (PESHA ... 

  Shto te të preferuarat

 • €13,500

  2019' Yamaha

  I skaduar30 Janar 2020, Vlorë

  Gomone me gjatesi 7m me motor Yamaha 150 te vitit 2010 me 140 ore pune te gjitha sherbimet e kryera.Tubolaret jan vendosur te rinj ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2010' Johnson BRP

  I skaduar4 Shtator 2018, Vlorë

  Shitet skafi me leje lundrimi,me motor 40 Jonhson dy kohesh edhe me karelin.skafi ka tapiceri mershin dhe serdilet,ndezja e motorit me celes me timon etj.per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Polaris

  €5,000

  2004' Polaris

  I skaduar19 Qershor 2018, Vlorë

  Shes motor uji te vitit 2004, me cilindrat 700cc fuqia 30kw me gjatesi 3.55m dhe gjerèsia 1.22m 3 vèndèsh. Mjeti èshtè nè gjèndje tè shkèlqyer ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Yamaha

  €3,700

  1995' Yamaha

  I skaduar17 Prill 2018, Vlorë

  Shes fllug peshkimi motor nafte lister anglez .Me dokumentat e paguara per nje vite e sapo po ber servisi total .Gjatesia 6m .Mundesi nderimi .Tel 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Solemar

  €1,300

  2010' Solemar

  I skaduar7 Dhjetor 2017, Vlorë

  -GOMONE HONDA -3.2 METRA -PVC -MOTOR 15 MERCURY, DY KOHESH -DEPOZITE BENZINE 30 LITRA -SOLEMAR VALONA CLUB SUPER OFERT 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Johnson BRP

  €3,600

  2009' Johnson BRP

  I skaduar23 Nëntor 2017, Vlorë

  Okazion shes gomone me motor 60 hp 4 kosh dhe me dekumenta te regullta.pa karel 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj