Bookmark This

1995' Classic

€2,500Neg
Report This Ad!
  • 1995 Classic in Tirane, Albania
  • 1995 Classic in Tirane, Albania
Expired
Type: With the outboard motor
Condition:Excellent
Fuel:Petrol
Color:Blue

Sedilje lekure me timon motorr 25, 2 kohesh me vajin vec dhe benzinen vec dhe bashk me karrel cmimi 2500 euro i diskutushem

Sell Your Car