Shto te të preferuarat

1995' Classic

€2,500Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1995 Classic në Tiranë, Shqipëri
  • 1995 Classic në Tiranë, Shqipëri
Lloj: Me motor të jashtëm
Kushtet:Shkëlqyeshëm
Karburanti:Benzinë
Ngjyra:Blu

Sedilje lekure me timon motorr 25, 2 kohesh me vajin vec dhe benzinen vec dhe bashk me karrel cmimi 2500 euro i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Noku
  • Tiranë
  • 23 Maj 2019
Shiteni Makinën Tuaj