Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Touran

€8,999
2014' Volkswagen Touran photo #1
2014' Volkswagen Touran photo #2
2014' Volkswagen Touran photo #3
2014' Volkswagen Touran photo #4
2014' Volkswagen Touran photo #5
2014' Volkswagen Touran photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Super Okazion!! Volkswagen Touran Viti 2014 motor 1.6 Nafte Kambjo Automatike DSG 7G ne gjendje te shkelqyer me 213.000KM origjinale me te drejte kontrolli. Dokumenta te paguara per 1 Vit.
Makina disponon: Timon multifunksional me komanda, Pilot automatik, Navigator touch screen,Pasqyra me Elektrike me palosje, Sensore shiu dhe dritash,Klima digitale Dual Zone, Start/Stop ne trafik, Tapiceri Cope akull e paster, Sensore parkimi origjinal, Xhama te zi origjinal, Disqe R16 me goma 90%
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer e mbajtur per merak pa asnje gervishje dhe nuk ka nevoje per sherbimin me te vogel.
Cmimi Okazion 8999 Euro.
Me nderrim ka cmim tjeter.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 31 August 2023
Support Ukraine