Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Touran

€12,990
2014' Volkswagen Touran photo #1
2014' Volkswagen Touran photo #2
2014' Volkswagen Touran photo #3
2014' Volkswagen Touran photo #4
2014' Volkswagen Touran photo #5
2014' Volkswagen Touran photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 9 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED EXECUTIVE FULL OPTIONS -14
-FULL OPSIONAL HIGHLINE
-VITI 2014
-162.000 Km 100% ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA VOLKSWAGEN
-4 Motion
-MOTORR 2.0 TDI
-SPORTPAKET
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC,
-SPEED LIMIT ASSIST
-FENERET INTELLIGENT LED
-AUTO HOLD
-KEYLESS-GO ( NDEZJE ME GISHT)
-ECO START/STOP (MAKINA FIKET NE SEMAFOR)
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH VW
-KOMANDA NE TIMON
-SISTEM AUDIO DYNAUDIO
-Tapiceri SPORTPAKET ALCANTARA E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
- SEDILJET ME NGROHJE PARA
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VOLKSWAGEN Origjinale
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-KAMERA PARKIMI
-XHAMA TE ERRET
-XHAMAT FOTOCHROMATIC
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE FACELIFT & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 17 inches te Markes `` VOLKSWAGEN R LINE"
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
-E SAPOARDHUR

Support Ukraine