Report This Ad!
Bookmark This

2012' Volkswagen Touran

€10,500
2012 Volkswagen Touran in Pogradec, Albania
Body: MiniVan
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Vw touran viti 2012 km 156 mije motorr 1.6 nafte tdi me i te kuqe me kamera parkimi sistem vete parkimi sensor para mbrapa xhama te zinj origjinal dy celsa me bagagazhier navi kamera parkimi sendilje me ngrohje drita mjegulle ksenon etj super full pasqyra me palosje me dogane te paguar libra sherbimesh e kualiduar ne zvicer gjendja e makines supertarga shqiptare shitet nderrohet cmimi 12500euro nr kontakt vetem ne whats up dhe viber 0692069268

  • 069Show phone
  • Pogradec
  • 20 June 2021