2011' Volkswagen Touran photo #1
2011' Volkswagen Touran photo #2
2011' Volkswagen Touran photo #3
2011' Volkswagen Touran photo #4
2011' Volkswagen Touran photo #5
2011' Volkswagen Touran photo #6
6 photos

2011' Volkswagen Touran

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,500
Published 27 May 2024ID: lT6SKp

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Volkswagen Touran

-VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 TDI HIGHLINE BLUEMOTION EXECUTIVE KEYLESS-GO
-FULL OPSIONAL HIGHLINE
-VITI 2011
-181.000 Km ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA VOLKSWAGEN
-7 VENDE
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC, (DSG)
-SPEED LIMIT ASSIST
-AUTO HOLD
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH VW
-KOMANDA NE TIMON
-SISTEM AUDIO DYNAUDIO
-Tapiceri SPORTPAKET ALCANTARA E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
- SEDILJET ME NGROHJE PARA
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VOLKSWAGEN Origjinale
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-KAMERA PARKIMI
-XHAMA TE ERRET
-XHAMAT FOTOCHROMATIC
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE FACELIFT & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 16 inches te Markes `` VOLKSWAGEN HIGHLINE”
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
-E SAPOARDHUR NGA ZVICRA

Support Ukraine