Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Touran

€6,900
2010' Volkswagen Touran photo #1
2010' Volkswagen Touran photo #2
2010' Volkswagen Touran photo #3
2010' Volkswagen Touran photo #4
2010' Volkswagen Touran photo #5
2010' Volkswagen Touran photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

VOLKSWAGEN CROSS TOURAN 2.0 NAFT
VITI i 10,2009
KAMBJO AUTOMATIKE DSG ME 6 MARSHA
ME 7 VENDE
KLIMATRONIK BIZONA
NAVIGATOR,AUX
SERDILJE LEKURE ME NGROHJE
PILOT AUTOMATIK
XHAMA TE ZI NGA FABRIKA
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
DISQE ALUMINI
DRITA BIKSENON
GANXHE RIMORKIMI
E sapo ardhur ne gjendje super,nuk ka nevoj per asnje sherbim
Cmimi 6900 euro

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 December 2023
Support Ukraine