Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Touran

€6,300
2010' Volkswagen Touran photo #1
2010' Volkswagen Touran photo #2
2010' Volkswagen Touran photo #3
2010' Volkswagen Touran photo #4
2010' Volkswagen Touran photo #5
2010' Volkswagen Touran photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Volkswagen Touran 4+1, 1.9 nafte, 2010, 193,000 km ORIGJINALE sapo ardhur me dogane te paguar(gati per targim)
Makina disponon:
* Kambio manuale 6+R
* Klima dixhitale
* Dy pale celsa
* MP3
* Xhama elektrik
* Xhama te zi origjinal fabrike
* Disqe alumini 16"
* Goma 90%
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike

  • 069Show phone
  • Durres
  • 28 December 2023
Support Ukraine