Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Volkswagen Touran

€5,600
2006' Volkswagen Touran photo #1
2006' Volkswagen Touran photo #2
2006' Volkswagen Touran photo #3
2006' Volkswagen Touran photo #4
2006' Volkswagen Touran photo #5
2006' Volkswagen Touran photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🚘 VW Touran 1.9 TDI Highline
⚙️ Kambio Automat DSG
🔹Viti prodhimit 2006
🔹Motorr 1.9 TDI 105PS
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Kambio automat DSG (6 marshe)
🔹Km 186.000 (te dokumentuara)
🔹Nr. i vendeve : 5
🔹Climatronic 2 zona
🔹Sedilet me ngrohje cope gri super te pastra
🔹Abs,Esp,SRS 8 Airbag
🔹Mbyllje qendrore me komandim ne distance
🔹Xhamat elektrike
🔹Pasqyrat elektrike dhe me ngrohje
🔹Tempomat/Pilot automatik
🔹Navi i madh touch screen/Radio/DVD/CD Mp3/Bluetooth/Usb/Aux in
🔹Sensore parkimi origjinal
🔹Kompiuter bordi
🔹Disqe alumini 16”
🔹Pasqyre antiverbim
🔹Xhamat e pasem te erret
🔹Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me doganen e paguar gati per rregjistrim. Gjendja super !
Cmimi i diskutueshem!

  • 068Show phone
  • Durres
  • 10 September 2023
Support Ukraine