2006' Volkswagen Touran photo #1
2006' Volkswagen Touran photo #2
2006' Volkswagen Touran photo #3
2006' Volkswagen Touran photo #4
2006' Volkswagen Touran photo #5
2006' Volkswagen Touran photo #6
6 photos

2006' Volkswagen Touran

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,999
Published 30 June 2024ID: GdJhR1

Information from the owner

Age: 18 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2006' Volkswagen Touran

🚘 VW Touran 1.9 TDI
⚙️Kambio Automat DSG
🔹Viti prodhimit 09/2006
🔹Motorr 1.9 TDI 105PS
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Kambio automat DSG 6 marshe
🔹Km. : 182.000
🔹Nr. i vendeve : 5
🔹Climatronic 2 zona
🔹Sedilet cope gri super te pastra
🔹Abs,Esp,SRS 8 Airbag
🔹Sensore parkimi mbrapa
🔹4 Xhamat elektrike
🔹Pasqyrat elektrike dhe me ngrohje
🔹Tempomat/Pilot automatik
🔹Navi/Radio/CD Mp3 origjinale
🔹Kompiuter bordi
🔹Disqe alumini origjinale
🔹Pasqyre antiverbim
🔹Timon lekure multifunksional me komanda
🔹Xhamat e pasem te erret
🔹Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me doganen e paguar gati per rregjistrim. Gjendja super !
Cmimi i diskutueshem !

Support Ukraine