Bookmark This

2005' Volkswagen Touran

€3,600
Report This Ad!
  • 2005 Volkswagen Touran in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

VW Touran 1.9,Viti prodhimit Fundi 2005, Kambio manuale,sallon cope,Cd player,Hapje mbyllje qendrore,Sensor dritash,Sensor shiu,Kompjuter bordi,Ne Gjendje shum te mire Motorike si dhe Xhenerike,e sapo ardhur nga Gjermania me Dogan te paguar, e sapo Targuar' me letra siguracion per 1 vit, ne gjendje shum te mire

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 December 2020