Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Volkswagen Touran

€3,300
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Vw touran 1.9 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar me 180 mi km me tuv dhe liber sherbimesh me garanci dhe drejt kontrolli nga ana juaj,sendile me ngrohje navi i madh origjinal sensor parkimi klima,

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 14 July 2022
Support Ukraine