Report This Ad!
Bookmark This

2013' Volkswagen Touareg

€16,500
  • 2013 Volkswagen Touareg in Fier, Albania
  • 2013 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 2
  • 2013 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 3
  • 2013 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 4
  • 2013 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 5
  • 2013 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 6
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet volksvagen touareg i vitit 2013 motorr 3.0 nafte pa takse lluksi disponon baxha xhami pasqyra me palosje me sensor distance pilot automatik sipas vijave te bardha ne autostrad frenon vet ne rast gabimi navigator i math sensor parkimi distronike kambio automat 8g drita kseno dhe inteligjent etj letra per nji vit makina eshte ne gjendje perfekte si e re. Shitet per arsye mosperdorimi.

  • 069Show phone
  • Fier
  • 21 October 2021