Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Touareg

€16,000
2013' Volkswagen Touareg photo #1
2013' Volkswagen Touareg photo #2
2013' Volkswagen Touareg photo #3
2013' Volkswagen Touareg photo #4
2013' Volkswagen Touareg photo #5
2013' Volkswagen Touareg photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Volkswagen Touareg 3.0 TDI bluemotion
VITI FUNDI 2012, me jestiqe ajri shume komode.
KM 195000 origjinale me 1 pronar.
Dy celesa
AUTOMATIKE 9G e vecant.
3.0 NAFTE
FENER BI XENON DHE LED
START – STOP
AUTO HOLD
KAMERA PARIKIMI 360
PASQYRA ME PALOSJE.
SEDILJE Me Memorje, fryrje dhe shfryrje.
Klima e ndare ne 4 zona.
SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA XHAMA TE ZI ORIGJINAL
Ganxhe elektrike.
Vaj, Filtra dhe ferrota te sapo nderruara!
Makina eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta!
Cmimi: pak i diskutueshem, nuk nderrohet.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 12 September 2023
Support Ukraine