Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Touareg

€15,500
2012' Volkswagen Touareg photo #1
2012' Volkswagen Touareg photo #2
2012' Volkswagen Touareg photo #3
2012' Volkswagen Touareg photo #4
2012' Volkswagen Touareg photo #5
2012' Volkswagen Touareg photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Volkswagen Touareg 3.0 TDI Full!
✅Transmisioni: Automatike 8g
✅Karburanti: Nafte
✅Kilometra: 200,000 km
✅Viti i prodhimit: 12/2012
✅Full panoramike
✅Sallon lekure
✅Sendilje individuale design me fryrje + ngrohje + komande (butona) + memorje
✅Komanda ne timon (butona)
✅Navigator
✅Ekrani te touch ( prekje )
✅Sensore parkimi para / pas origjinal
✅Xhama te zinj original
✅Fenera Led
✅Stopa Led
✅Xenon/BiXenon originale
✅Pasqyra me palosje
✅Komanda terreni
✅OnRoad/OffRoad
✅Frena qendrore elektrike
✅Hapje / mbyllje bagazhi me komande ( butona )
✅Disqe alumini origjinale
✅Pilot automat
✅Pa taks luksi
✅Cmimi: 15,500€ i diskutueshem
✅Audio
✅Mp4
✅Aux
✅USB
✅CD
✅Radio
✅Xhama elektrik
✅ABS
✅Klima
✅Sistem alarmi
✅Airbag
✅Mbyllje qendrore
Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar gati per targa.
Makina eshte ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e kryera.
Disqe alumini origjinale dhe 4 goma Continental thuajse te reja.
Ne gjendje perfekte, e paster si brenda dhe jashte.
Per me shume informacion na kontaktoni ne:

📨Instagram: Autoclass.albania
📨Facebook: Auto Class Albania
📍Fier, Albania

  • 068Show phone
  • Fier
  • 16 December 2023
Support Ukraine