Bookmark This

2011' Volkswagen Touareg

€13,500
Report This Ad!
  • 2011 Volkswagen Touareg in Shkoder, Albania
  • 2011 Volkswagen Touareg in Shkoder, Albania - 2
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Vw Touareg / Viti 2011 / Motorri 3.0 Bluemotion Naft / Kamio Automatike / 195500 Km / Ngjyra e Gri / Tapiceri Lekure / Keyless Start- Stop / Tempomat / Bord Compjuter / Timon Multifunksional + Marsha F1 + ngrohje / Navigator Multifunksional + (AUX + CD + HDD + Bluetooth) /Kondicinoer me 2-Zona / Kamera / Sensor Parkimi + Shiu + Drite + Ajri per goma / Full Panoramik / Sedilje elektrike + memorje ngohje para dhe mbrapa / Auto hold / Pasqyra me mbyllje + ngrohje / Drita Led + Xenon + Bixenon / Larje feneresh / Bagazhi me buton / Disqe alumini 20 zoll + goma 100% / Euro 5 / 2 Celesa / Liber Servisi .Sherbimet e sapo bera .Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike si dhe estetike ka ardhur nga Kanadaja me dogane te prere . Cmimi mund te diskutohet . Mund te na vizitoni edhe ne Instagram ne faqen ton GN Auto . Faleminderit

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 15 September 2020