Report This Ad!
Bookmark This

2011' Volkswagen Touareg

€13,900
  • 2011 Volkswagen Touareg in Fier, Albania
  • 2011 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 2
  • 2011 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 3
  • 2011 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 4
  • 2011 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 5
  • 2011 Volkswagen Touareg in Fier, Albania - 6
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Makina e sapoardhur ne gjendje perfekte me 138 mij km origjinale viti 2012. Vetem nje pronar, gomat e reja 100%. Makina ska gervishje, tapiceria eshte shum e paster. Tavani eshte komplet panoram dhe ka dy celesa origjinal. Sapo u targua ne 8 Nentor 2021 dhe nuk eshte perdorur fare ne shqiperi. Ndodhet ne Fier, rruga nacionale. Mundesi nderrimi me makine me te vogel.

  • 069Show phone
  • Fier
  • 19 December 2021