Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Tiguan

€14,200
2014' Volkswagen Tiguan photo #1
2014' Volkswagen Tiguan photo #2
2014' Volkswagen Tiguan photo #3
2014' Volkswagen Tiguan photo #4
2014' Volkswagen Tiguan photo #5
2014' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Tiguan 2.0 naft ne gjendje shume te mire pune
Makina esht shum e paster dhe shum e mirmbajtur
Esht e vitit 2014 dhe ka 168 mije km origjinale te vetat
Ka baxho panoramike, start&stop , auto hold , sensore para & mbrapa, kamera mbrapa , fiket ne trafik dhe shum opsione te tjera..
Vajin dhe filtrat i ka te blera gati per tja vendosur
Xhamat e zinj , Gati per targa
Cmimi i diskutueshem vetem mbasi makina te shikohet nga afer

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 September 2023
Support Ukraine