Bookmark This

2013' Volkswagen Tiguan

€12,200
Report This Ad!
  • 2013 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Shitet W Tiguan viti 2013, kambio manual, 2.0 TDI, ngjyrë blu-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, xhama të errët origjinale, 102.000 km origjinale me libër servisi, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17", goma 90%, sensorë parkimi, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 12200 Euro. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 11 April 2021