2013' Volkswagen Tiguan photo #1
2013' Volkswagen Tiguan photo #2
2013' Volkswagen Tiguan photo #3
2013' Volkswagen Tiguan photo #4
2013' Volkswagen Tiguan photo #5
2013' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos

2013' Volkswagen Tiguan

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,300
Published 3 June 2024ID: rpeI56

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2013' Volkswagen Tiguan

Shes vw Tiguan/ me dogane/ i sapoardhur/ ne gjendje. Shume te mire/ i gatshem per cdo lloj kontrolli dhe test drive/ navi,sensor,kamera dhe shume opsione te tjera/ 200000km/pa asnje gervishtje brenda dhe jashte shume i paster/ jo nderrime/

Support Ukraine