Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Tiguan

€13,000
2013' Volkswagen Tiguan photo #1
2013' Volkswagen Tiguan photo #2
2013' Volkswagen Tiguan photo #3
2013' Volkswagen Tiguan photo #4
2013' Volkswagen Tiguan photo #5
2013' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

🚙VOLKWAGEN TIGUAN 2.0 TDI PREMIUM
🚙Motorri: 2.0 TDI
🚙Viti: 2013
🚙Karburanti: Nafte
🚙Kambio: Automatike DSG
🚙 Kilometra: 176.000 KM
🚙Targa: Dogane e Paguar (Gati per targim
[Opsione Shtese:
* Start-Stop Engine
* KEY LESS GO
* Tavan Panorami
* Sallon I paster ( lekure )
* Navigator satelitor
* Sedilje Elektrike
* Sedilje me Ngrohie
* Kamera Parkimi
* Vete Parkim
* Sensor Parkimi (360°)
* Pasgyra Elektrike me Palosie+ngrohje
* Xhama te Zi
* Klima 4 Zona (Air Controll he Air Cleaner)
* Radio-CD / Bluetooth/ Aux/FM/AM
* Cruise Control
* Limitor Shpeitesie
* Komanda ne Timon
* Fener dhe Stopa Full LED
* Inteligent light
* ESP / ABS/ TCR ( Cdo Opsion Sigurie)
* Makina ka cdo opsion te mundshem
Super gjendje brenda dhe jasht
📍VENDODHJA:TIRANE
💶CMIMI:13.800€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 November 2023
Support Ukraine