Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Tiguan

€11,900
2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂Tiguan premium
✅Motorri: 2.0
✅4 motion(4x4)
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 170 mij KM te certifikuata
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje para
◾️Sendilje me levizje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Kamera parkimi
◾️Fenere afs me larje
◾️Klima me 2 zona
◾️panorama
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Navi
◾️Komanda ne timon
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth
📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrolluar nga
ju.
💶Cmimi: 11900 €

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 12 September 2023
Support Ukraine