Report This Ad!
Bookmark This

2010' Volkswagen Tiguan

€7,999
2010 Volkswagen Tiguan in Korce, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

Shitet volkswagen tiguan benzine gaz - viti 2010 2.0 tsi 4-Motion kambjo automatike kilometra 230000 origjinale, mund te vertetohen. Makina esht e ardhur nga zvicra ne super gjendje me vaj filtro te ndruara para 1 mij kilometrash. e pershtatshme per udhetime te gjata dhe e sigurte ne ruge. Me letra te sapo prera. 4 goma te reja te sapo vendosura. Makina mund te kontrollohet ku te deshironi eshte 0 difekt dhe impjanti eshte hedhur te Eltoni dhe Redi ne fushkruje brenda garancise! shitet sepse me duhet makine me spacioze!

  • 067Show phone
  • Korce
  • 17 June 2021