Bookmark This

2010' Volkswagen Tiguan

€8,200
Report This Ad!
  • 2010 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, e gateshme per cdo lloj kontrolli. Motorr 2.0 TSI benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2010, tavan xhami panoramik, kondicioner, sedilje me ngrohje, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd mp3+tel, komanda ne timon, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, dokumenta te paguara etj.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 April 2021