Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Tiguan

€8,700
2010' Volkswagen Tiguan photo #1
2010' Volkswagen Tiguan photo #2
2010' Volkswagen Tiguan photo #3
2010' Volkswagen Tiguan photo #4
2010' Volkswagen Tiguan photo #5
2010' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 85000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Volkswagen Tiguan 2.0 TSI WOLFSBURG EDITION FULL OPTIONS
- 80k Milje me Garanci ✅
- Motorri 2.0 benzine i konvertueshem ne gaz
- Kambio automatike
- Tavan xhami panoramik
- Interior lekure e zeze
- Navigator i madh me bluetooth cd dvd mp3 aux
- Komanda ne timon
- Frena dore automatike
- Auto HOLD
- Pilot automatik
- Sedile me ngrohje
- Sedile elektrike
Makina eshte ne gjendje perfekte. Km e certifikuar dhe me garanci. I gatshem per cdo prove

  • 069Show phone
  • Durres
  • 7 January 2024
Support Ukraine