Report This Ad!
Bookmark This

2009' Volkswagen Tiguan

€7,700
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania - 2
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania - 3
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania - 4
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania - 5
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania - 6
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

7700€
VW VOLKSWAGEN TIGUAN ME MOTOR 2.0 BENZIN 4x4 BEHET 100% me gaz. MAKINA ESHTE 20.10.2009.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 124km ORIGJINALE.TIMON ME NXEMJE.SERDILE ELEKRIKE ME NXEMJE.XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.TAVAN PANORAMIK KOPLET FUNKSIONAL.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 17 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON.ME NAVI CD BAGAZHIER AUX .TAPICERI RROB ORIGJINALE E FABRIKES .MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA ESHTE ME LETRA TE SAPO PRERA PER 1 vit.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 December 2021