Bookmark This

2009' Volkswagen Tiguan

€10,800
Report This Ad!
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Tirane, Albania
Mileage: 199500 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina ka ardhur vjet ne 2019 nga Gjermania,me dogane te paguar,e targuar me letrat e paguara per 1 vit deri ne Korrik 2021 , me te gjitha sherbimet e kryera ne super gjendje motorrike dhe xhenerike ,kambio automatike,4x4,klima tronic,ngrohje sedijesh,navigator,aux,usb,opsione ne timon,pilot automatik,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik,2 çelsa me pult,sallon lekure,sedilje elektrike,tavan panoramik,kamera parkimi,larese feneresh,xhama te homologuar fabrikisht ( te zinj) etj ..

  • 069Show phone
  • Mirjet Gega
  • Tirane
  • 19 July 2020