2014' Volkswagen T5 Kombi photo #1
2014' Volkswagen T5 Kombi photo #2
2014' Volkswagen T5 Kombi photo #3
2014' Volkswagen T5 Kombi photo #4
2014' Volkswagen T5 Kombi photo #5
2014' Volkswagen T5 Kombi photo #6
6 photos

2014' Volkswagen T5 Kombi

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,700
Published 22 June 2024ID: vs5rsl

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Seller's comments about 2014' Volkswagen T5 Kombi

SHITET furgon mallrash volsvagen T5 Transporter
200 nafte super ekononik ne gjendje shume te mire
Vaj filtra te sapo nderruara, freksion i sapo bere i ri
I sapo ardhur nga swedia
Goma 80%
Disqe alumini
Kondicioner funksional super ne ngrohje dhe ftohje
Manual
Viti 2014
Cmimi 14700 euro i diskutueshem
Letra, siguracion per 1 vit
Koalidim per 2 vite
292 000 km origjinale

Support Ukraine