Report This Ad!
Bookmark This

2011' Volkswagen Sharan

€9,699
2011 Volkswagen Sharan in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AVANGARDE-EVO, VITI (nentor) 2010, 170.000 KM ORIGJINALE, AUTOMATIK, DIESEL, EURO 5, SPORTPACKET, FENERET LED BI-XENON DHE ME SENSOR ERRESIRE (inteligjent dhe sipas ktheses), AC ME DY ZONA, TIMON MULTIFUNKSIONAL ME BUTONA DHE ME LEVIZJE, PILOT AUTOMATIK, NAVI ME EKRAN TE MADH DHE ME 6 CD, BLUTUTH, AUX, TELEFON, MP3, XHAMA ME NUANCE, PASQYRA ANTIVERBUESE ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE, TAVAN XHAMI PANORAMIK, SENSOR SHIU, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA (origjinal), SENSOR GOMASH, GOMA TE REJA 100%, TAPICERI LEKURE BEZHE, SEDILJE ME NGROHJE ORTOPEDIKE, DY ÇELSA, VAJ DHE FILTRA TE NDERRUARA, TARGUAR NE SHKURT 2018, NJE PERDORUES, NE GJENDJE TE SHKELQYER DHE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI, SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI, MAKINA E IMPORTUAR NGA ZVICRA, PER ME SHUME MUND TE TEL: (MERCEDES BMW FORD OPEL RENAULT PEUGEOT CITROEN HYUNDAI TOYOTA HONDA FIAT NISSAN JAGUAR SIER SIERA COSVORTH COSWORTH SEAT SKODA VOLVO SAAB LANCIA CHEVROLET DAEWOOCHRYSLER DODGE ALFA GOLF 3 GOLF 4 PASSAT BORA AUDI A2 AUDI A3 AUDI A4 AUDI A5 AUDI A6 AUDI A7 AUDI A8 MERCEDES A MERCEDES B MERCEDES C MERCEDESE MERCEDES S MERCEDES ML BMW 318 BMW 320 MONDEO FOCUS FIESTA VECTRA ASTRA SIGNUM CORSA MERIVA LAGUNA MEGANE VEL SATIS VELSATIS CLIO PEUGEOT 206PEUGEOT 307 PEUGEOT 406 PEUGEOT 407 PEUGEOT 607 CITROEN C1 CITROEN C2 CITROEN C3 CITROEN C4 CITROEN C5 CITROEN C6 PICASSO XSATINA SAXO ELANTRA CAMRY LAND CRUISER STILO LINEA PUNTO PRIMERA X-TYPE S-TYPE ALETA IBIZA CORDOBA LEON OCTAVIA SUPERB FABIA LACETTI AVEO NUBIRA ALFA 147 ALFA 156 ALFA 166 FORD SIERRA ALFA ROMEO 155 MAZDA SFI OPEL CADET SFI OPEL VECTRA SFI HONDA CRX CIVIC DAEWO CITROEN AX CITROEN ZX CITROEN BX CITROEN SAXO VOLVO 460 VOLVO 440 BMW 318 BMW 32AUDI BMW CITROEN PEUGEOT MERCEDES GOLF PASSAT POLO OPEL CORSA VECTRA OMEGA ASTRA CALIBRA BANESA TROJE USB PC TV KAFSHE QEN 1.2.3.4.5.6.7.8.9. TIGUAN LAPTOP VETURA PASAT BMW AUDI GOLF MERCEDES SEAT ALFA ROMEO BMW X5 AUDI CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT FORD OPEL CORSA ASTRA VECTRA HYUNDAY MAZDA MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA GJYP MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B200 C180 C200 C270 C 220 E200 E220)

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 June 2021