Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Polo

€9,500
2015' Volkswagen Polo photo #1
2015' Volkswagen Polo photo #2
2015' Volkswagen Polo photo #3
2015' Volkswagen Polo photo #4
2015' Volkswagen Polo photo #5
5 photos
Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 70000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet vw polo 2015🍀1.4 nafte R.Line 70.000 km original me te drejt kontrolli makina esht ne gjendje shum te mire motorrike po ashtu dhe xhenerike ska nevoj per asnje sherbim çmimi 9500€ i diskutushem me marrveshje

  • +39Show phone
  • Lushnje
  • 29 January 2024
Support Ukraine