Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Polo

€8,300
2013' Volkswagen Polo photo #1
2013' Volkswagen Polo photo #2
2013' Volkswagen Polo photo #3
2013' Volkswagen Polo photo #4
2013' Volkswagen Polo photo #5
2013' Volkswagen Polo photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

❗️Polo 1.6 TDI R-Line Fabrike❗️
🔺Viti - 2013/2014
🔺Kambio - Automatike DSG
🔺Kilometra - 130.550 Te certifikuara me dokument
🔺Gjendja - 10/10
🔺Pershkrimi
- E sapo ardhur ne gjendje te shkelqyer
- R-Line
- 1.6 TDI Nafte shum ekonomike
- Konsumi mesatar 4.3 Litra / 100 Km ✅
- Euro 5 ♻️
- Tapiceri lekure shume e vecante
- Navigator i madh multifunksional me prekje
- Navi , Tel , Bluetooth , Aux , USB , Radio
- Kamera parkimi
- Sensore parkimi
- Marshet ne timon F1 +/-
- Sendile me ngrohje
- Kompjuter bordi
- Sensore presioni per gomat
- Komanda ne timon
- Sensore dritash / shiu
- Komanda ne timon
- Pasqyra elektrike me palosje
- Stopa full LED
- 3 Celesa perkates funksional
- Xhama te zinj
- Disqe R-Line
- Goma te reja
- Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht
- E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
- Dogane e paguar gati per targim
🔺Cmimi -8.300€‼️
🔺Vendodhja - Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 19 January 2024
Support Ukraine