Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Polo

€4,900
2011' Volkswagen Polo photo #1
2011' Volkswagen Polo photo #2
2011' Volkswagen Polo photo #3
2011' Volkswagen Polo photo #4
2011' Volkswagen Polo photo #5
2011' Volkswagen Polo photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet Volkswagen Polo viti 2011 motorr 1.6 Nafte super ekonomike kambjo manuale me 191.000 kilometra origjinale dhe dokumenta te sapo prera per 1 vit dhe kolaudimnper 2 vite.
Makina disponon: Timon tresh lekure, Pilot automatik, Navigator Touch Scren, Bluetooth SD Card AUX, Tapiceri cope shum e paster, Disqe alumini R15 me goma te reja.
Makina eshte ne gjendje shum te mire me sherbime te sapo bera vaj dhe filtra te sapo nderruara.
Cmimi 5200 Euro

  • 069Show phone
  • Durres
  • 19 January 2024
Support Ukraine