Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Volkswagen Polo

€3,600
2005' Volkswagen Polo photo #1
2005' Volkswagen Polo photo #2
2005' Volkswagen Polo photo #3
2005' Volkswagen Polo photo #4
2005' Volkswagen Polo photo #5
2005' Volkswagen Polo photo #6
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Shitet VW Polo Viti 2005 Full Opsion.Ardhur nga Zvicra Dogana e paguar gati per targa Euro 4 motorri 1.4benzine i pershtatshem 100% per impiant gazi,kambio automatike (me vaj jo robotike difektoze) ,231.425km origjinale me liber sherbimesh,kompjuter bordi,hapje mbyllje me pult,4 xhamat elektrik,Esp Abs Airbag,Kondicioner,Baxha xhami me hapje komplet,sedilje me ngrofje,larese feneresh,radio cdplayer origjinal me bagazhier me 6cd,pasqyra me ngrofje,disqe alumini gomat 80% tapiceria cope shum e paster etj.Sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne rregullisht ne Zvicer me cdo gje funksionale ska nevoje per asnje sherbim super gjendje motorrike xhenerike si dhe nga ana kambios.Mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje.Nuk nderrohet vetem shitet
Cmimi:3600€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 December 2023
Support Ukraine