Bookmark This

2004' Volkswagen Polo

€2,900
Report This Ad!
  • 2004 Volkswagen Polo in Vlore, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual

Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike,e paster dhe e mirembajtur si brenda dhe jashte.Makina posedon:xhama elektrik.kondicioner,abs,sistem alarmi,mbyllje qendrore me pult,goma te reja, sistemi audio radio,cd,mp3,aux,usb.Impjani i gazit LOVATO dhe punim 100% ne gaz pa asnje lloj ndryshimi nga benzina. Dokumentat e paguara deri ne janar 2021,goma te reja,kondicioner,nuk ka nevoj per asgje.Shume ekonomike me 400 leke gaz ben 100klm .Cmimi diksutohet.Per me shum info na kontakt nr:0693217237.

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 24 August 2020