Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2001' Volkswagen Polo

€1,299
Age: 21 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

SHITET VW POLO.1.9NAFT.2001.MANUAL.5PORTA.GRI.2 XHAMA ELEKTRIC.SRS.ABS.ESP.AIRBAG.GOMA TE REJA DISJE ALUMINI TE ZEZE.NE GJENDJE SHUME TE MIRE.ME SHERBIME TE BERA.MOTORIKE DHE XHINERIKE.ME DEKUMENTA TE REGULL.DHJETOR 2022.NE GJENDJE SHUME TE MIRE GATI PER CDO LLOJE PROVE.1.300 EURO.I DISKUTUESHEM.MAKINA SHITET SE KAME BLER MAKINE TJETER.ME SHUME INFO 0685400707.TIRANE.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 May 2022
Support Ukraine