Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Volkswagen Passat

€14,700
2016' Volkswagen Passat photo #1
2016' Volkswagen Passat photo #2
2016' Volkswagen Passat photo #3
2016' Volkswagen Passat photo #4
2016' Volkswagen Passat photo #5
5 photos
Body: Sedan
Age: 7 years
Mileage: 137000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

W Passat CC viti 2016, full option, automat, 2.0 TDI, navi, 14700 €\r\n\r\nShitet W Passat CC viti 2016, full option, 2.0 TDI Bluemotion, kambio automatike+nderrim marshi ne timon, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 137.000 km origjinale, Start/Stop option, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi, kamer regjistrimi para-prapa, sensore parkimi, 10 airbag, dritat LED, baxha xhami, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure kafe e errët dhe e bardhë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 18", gomat 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, ekonomike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 14700 Euro.

  • 069Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 5 May 2023
Support Ukraine