Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Passat

€9,900
2015' Volkswagen Passat photo #1
2015' Volkswagen Passat photo #2
2015' Volkswagen Passat photo #3
2015' Volkswagen Passat photo #4
2015' Volkswagen Passat photo #5
2015' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

VW Passat Highline , 2.0 TDI , viti 2015 , me 224.000 km te certifikuara me liber sherbimesh Carfax , makine pa aksidente .
Full opsione , Kamio automatike , Kamera parkimi , Navi i madh me touch (usb,aux,cd,mc) , Sistem audio Fender me i miri qe ka VW , Baxha , Tapiceri lekure , Sedilje elektrike me grohje dhe memorie , Pasqyra elektrike , Xhama te zi , Disqe 18” me goma te reja michelin , Sensore shiu , Sensore dritash , Cruise control , Komanda ne timon , Clima para dhe mbrapa , 2 celesa me pult , etj… Ne gjendje shum te mire , nuk ka nevoje per asnje sherbim . Me dogane te paguar . Cmimi me tvsh

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 February 2024
Support Ukraine