2014' Volkswagen Passat photo #1
2014' Volkswagen Passat photo #2
2014' Volkswagen Passat photo #3
2014' Volkswagen Passat photo #4
2014' Volkswagen Passat photo #5
2014' Volkswagen Passat photo #6
6 photos

2014' Volkswagen Passat

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,500
Published 15 April 2024ID: 2FSz6V

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2014' Volkswagen Passat

Shitet pasati 2014 cmim okazion 6500€ ka 198 mij km 1.8 benzin shum ekonomik ,si kaon 7 l per 100km,esht super gjendje,zinxhir trasmisionit i ndrruar para dy javesh 650€, gomat e reja automat,sedile lekure me ngrohje dhe butona,radio cd bloetoth automat,rëtarga siguracion kualidim per dy vjet

Support Ukraine