Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€9,300
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Expired
3 months, 1 week ago
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

➡️Volkswagen Passat viti 2013 TDI 2,0 ➡️176000 kilometra origjinale, ➡️kambio automatike tip tronik, ➡️Star&Stop, smart key, keyless, ➡️komanda ne timon ➡️kamera parkimi,sensor mbrapa dhe ne anesoret e makines ➡️sallon lekure olus kamosh ➡️timon lekure, komanda ne timon, ➡️cruise control, baxha, ➡️sedile elektrike, sedile me ngrohje,memorie, ➡️pasqyra me palosje ➡️xhama te zinj ➡️Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike e xhenerike. ➡️Cmimi 9300 euro 🔥

Support Ukraine