Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€9,000
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📂Marka: VOLKSWAGEN
📂Modeli: PASSAT
📁FULL OPTION
📂Viti: 2013
📂KM: 109.011 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 2.0 TDI ( me I-ne Blu )
📂L.djegse: Naft ( diesel ) (ekonomike)
📂Trasmesjoni: Automatik
📁Opsionet:
📁START/STOP
📁Keyless go
📁Marsha F1 ( ne timon )
📁Sallon lekur shume i paster
📁Salloni Ngjyr e zeze
📁Komanda ne timon
📁Dritat kseno
📁2 celsa
📁Pilot Automatik
📁Sensor shiu
📁Sensor gomash
📁Klima ne 2 zona
📁Ngjyra Makines e Bardh
📁Kamera parkimi
📁Mbyllje Elektrike
📁Sensore parkimi
📁Sendilje me ngrohje / ftohje: fryrje / cfryrje
📁Sendilje me memorje
📁Timon elektrik/memorje/ngrohje
📁Xhama te zi
📁Klima dixhitale
📁AUDIO , RADIO , NAVI , Bluetooth, Aux, Usb, Sd, Dvd
📁Disqe Alumini
📁Goma 95 %
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
📂ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 9.000€ ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 22 December 2023
Support Ukraine