Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€11,000
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

• VW PASSAT CC 2013
• FULL OPSION i sapo ardhur!
- 2.0TDI BlueMotion
• Viti 2013
• Kambio Automatike (DSG)
- 212.000 km
• Sallon lekure
• Sendiljet me ngrohje
• Sendiljet elektrike me fryrje/shfryrje + memorie
• Sensor parkimi para/mbrapa
• Sensor dritash
• Sensor shiu
• Kamera
• Larje feneresh
• Komanda ne timon
• Maraha me timon
• Limitator shpeitesie
• Klima me dy zona
• Xhama te zinj
• Xhamat te 4 elektrik
• Disqe alumini
• Baxha xhami
• Pasqyrat elektrike me palosje
• Vetparkim
• Navi me prekje
• Radio, Player CD, DVD Player, USB, Bluetooth, Aux
• Dhe shume opsione te tiera
! Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juai me i besuar.!
Me te gjitha sherbimet e bera.
Me dogan te paguar
Dokumenta te paguara per 1 vit

& Mezez,Tirane
NUK NDRROHET
11€ i disk

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 March 2023
Support Ukraine