Report This Ad!
Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€9,300
2013 Volkswagen Passat in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet pasat benzin gaz viti 2012 dal ne qarkullim ne fund te 2013impjanti gazit i sapomontuar italian me vler 1300€ punon100% me gaz dhe shum mir me nje konsum shum minimal. targuar per her te par ne korrik te 2021 me sallon lekure pana pa asnje gervishtje ngjyr e bardh pa gervishtjen me te vogel navi i madh android me touch me Bluetooth te integruar(ska nevoj per fisha)serdiljet mengrofje dhe levizje elektrike. Vaj filtra motorri dhe kamjo te ndrruara me dat 25.8.2021 me vler 500€ 4 gomat te reja me garanci per 35000 km e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Makin personale jo tregtar

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 12 September 2021