Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€9,250
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje shum te mir nga ana xheneri, motorrike dhe estetike. Me impiant gazi te sapomontuar.
Motorr 2.5 benzin
Kambio Automat
Me targa dhe taksa te paguara per nje vit
Kolaudimi per 2 vjet
Xhamat e zinj me leje per 5 vjet

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 21 November 2023
Support Ukraine