Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€9,500
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Volkswagen Passat SE 2.0 TDI
🏷Vit prodhimit dhjetor 2013
🏷Motorr 2.0 TD I
🏷Fuqia motorrike 103 kw/ 140 HP
🏷Blue motion (euro 5 )
🏷Kambio Automat DSG/F1
🏷Km. 184.688origjinale te verifikueshme tek volkswagen
🏷Baxha xhami
🏷Xhama te zinj
🏷Keyless Go
🏷️Kamer sigurie
🏷Start/Stop engine
🏷Sendile elektrike /memorie/ngrohje/ fryrje /cfryrje
🏷Klimatronic AC Bizonale
🏷CD player/Bluetooth Audio/Aux/Memory card/Bagazhier Cd/usb/Navi me tuch screen
🏷Navigador GPS
🏷Pasqyra me palosje
🏷Sensor shiu
🏷Sensor presioni gomave
🏷Sensor dritash
🏷Sistem antirimorkim
🏷Disqe 17 origjinal
🏷Goma 95% ne gjendje te mire
🏷Importuar nga Canadaja
🏷Gjendja e makines Perfekte. Asnje sherbim i nevojshem
🏷Dogane (TVSH)e paguar dhe letrat per 1 vit
🏷Cmimi : 9.500euro 💶
“Cmimi i diskutueshem”

  • 069Show phone
  • Durres
  • 5 January 2024
Support Ukraine