Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€12,600
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 10 years
Mileage: 90000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

• VW PASSAT CC 2.0Tdi BlueMotion 2013
• FULL OPSION
• 2.0 TDI BlueMotion
• Viti 2013
• Kambio Automatike DSG
• 90.000 Km Origjinale Me Te Drejt Kontrrolli Ku Te Doni
• Tapiceri Lekure E Zez
• Panorama
• Auto Hold
• Eco
• Start&Stop
• Sendilje Me Ngrohje
• Sendilje Dinamike + Memorie
• Sensor Parkimi Para - Mbrapa
• Goma Te Reja 100%
• Sensor Shiu
• Sensor Dritash
• Kamera Mbrapa
• Larje Feneresh
• Komanda Ne Timon
• F1 Marshe Ne Timon
• Klima Me Dy Zona
• Xhama Te Zinj
• Pasqyra Elektrike Me Palosje
• Radio Player CD/DVD/USB/Bluetooth/Aux
• E Targuar
• Etj
• Makina eshte ne gjendje perfekte si mekanike ashtu dhe estetike , nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi , shume e shpejte dhe ekonomike .

•Cmimi : 12,600€ I diskutueshem
•📍 Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 13 September 2023
Support Ukraine