Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€8,700
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

2012 VW PASSAT 2.5 SEL FULL OPTIONS
Motorri 2.5 Benzine i konvertueshem ne 100% gaz
- 167k
- Kambio automatike
- Versioni SEL me te gjitha opsionet qe permban ky model
- Interior lekure bezhe me alcantara (kamosh)
- Navigator i madh me Bluetooth Audio, Memory Card, CD/DVD, MP3 USB Audio, AUX etj.
- Impjant muzike premium Fender
- Kamera te pasme parkimi
- Komanda ne timon
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje me prekje pa celes)
- Ndezje nga larg me telekomande
- Pilot automatik
- Looku nga jasht me inokse
- Klima automatike elektronike
- Sedile me ngrohje, me memorje dhe elektrike
CMIMI: 8,700€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 7 March 2023
Support Ukraine