Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€8,900
2012' Volkswagen Passat photo #1
2012' Volkswagen Passat photo #2
2012' Volkswagen Passat photo #3
2012' Volkswagen Passat photo #4
2012' Volkswagen Passat photo #5
2012' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Volkswagen Passat 2.0 TDI
Cmimi :9000€ Diskt
Viti :2012
Kilometra : 130 k milje origjinale me certifikate
Motorr : 2.0
Karburanti : Nafte
Baxho xhami
Sedilje lekure bezhe
Navigator i madhe
Sedilje me ngrohje para
Bluetooth
Aux
Klima bizonale elektronike
Xhamat e zinj para mbrapa...
Kamio automatike DSG
Komanda ne timon
Sedilje elektrike
Disqe 17
Tavan kamosh
Looku nga jashte me inokse
Pilot Automatik etj
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer , te gjitha sherbimet e bera , ska nevoje per asnje sherbim , e gatshme per cfare do lloje prove , gati per targim.Makina ka ardhur nga amerika me clean title dhe certifikate te veten origjinale.
*Me ndrim vlera 10,000€.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 April 2023
Support Ukraine