Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€8,700
2012' Volkswagen Passat photo #1
2012' Volkswagen Passat photo #2
2012' Volkswagen Passat photo #3
2012' Volkswagen Passat photo #4
2012' Volkswagen Passat photo #5
5 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

•Viti 2012
•Nafte
•206.000 km origjinale
•Kambio Automatike
•Sensor parkimi
•Baxha xhami
•Pilot automatik (Tempomat)
•Aux,Navi,cd,tel, Bluetooth,Esp
•Sistem audio
•Klima
•Interiori Lekure
•Komanda ne timon
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje elektrike/ Ngrohje
•Disqe Alumini
•Mbyllje qendrore
•Xhamat e zinj
📂Makina eshte ne gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Dogan e Paguar Gati Per Targim te Ri.

(Tel & WhatsApp)⁣

💶 8.700€(i diskutueshem)
📍Durres

  • 069Show phone
  • Durres
  • 3 April 2024
Support Ukraine