Report This Ad!
Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€12,000
  • 2012 Volkswagen Passat in Tirane, Albania
  • 2012 Volkswagen Passat in Tirane, Albania - 2
  • 2012 Volkswagen Passat in Tirane, Albania - 3
  • 2012 Volkswagen Passat in Tirane, Albania - 4
  • 2012 Volkswagen Passat in Tirane, Albania - 5
  • 2012 Volkswagen Passat in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet W Passat CC viti 2012 full option, automat, 2.0 TDI BlueMotion, 5 porta, ngjyrë argjendi-shumë i bukur, 143.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch dhe kamer parkimi, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, fikje/ndezje automatike në semafor, baxha, xhama elektrike të zinj, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi para-prapa, tapiceri lëkure ngjyrë e zezë, sedilje me memorizim dhe ngrohje, fenerë me drita LED, larese feneresh, disqe origjinale çerkin lega 18", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, frena elektrike, sensor drite dhe shiu, dy pulte me inoks, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 12000 Euro i padiskutueshëm.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 9 November 2021